Haberler > Türkiye Haberleri > Seyahat yasağı kalktı mı?Şehirler arası seyahat yasağında yeni düzenleme

28.05.2020 - 19:59 | Son Güncelleme: Abone ol

Seyahat

Şehirlerarası seyahat yasağı kalktı mı? Corona virüsü tedbirleri nedeniyle bilindiği üzere 30 büyükşehir ve Zonguldak’ta sokağa çıkma yasağı ilan edilmiş ardından 16 ilde şehirlerarası sokağa çıkma yasağı kaldırılmıştı. Peki, kalan 15 ilde şehirlerarası seyahat yasağı kalktı mı? İşte, merak edilen detaylar…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan açıklama ile birlikte Corona virüsü tedbirleri kapsamında 15 ilde devam eden şehirlerarası seyahat yasağı kalktı mı? Sorusu da cevabını bulmuş oldu.

Bilindiği üzere seyahat kısıtlaması 3 Haziran tarihinde sona eriyor. Yasağın uzatılıp uzatılmadığı bununla birlikte yasağın hangi illerde süreceği merak edilip araştırılıyor. 

Peki, şehirler arası seyahat kısıtlaması sona erdi mi? İşte, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından seyahat kısıtlaması ile ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından yapılan açıklama…

Cumhurbaşkanı Erdoğan seyahat yasağı ile ilgili Şehirlerarası seyahat kısıtlaması 1 Haziran’dan itibaren tamamiyle kaldırılmıştır gelişmeleri takip ederek olumsuz bir durum görürsek bazı illerimiz için bu kısıtlamayı getirebiliriz. dedi.

Yani şehirlerarası seyahat kısıtlaması 1 Hazirandan itibaren tamamen kaldırıldı.

Reach out

Find us at the office

Ortlip- Vogeli street no. 79, 95103 Basseterre, Saint Kitts and Nevis

Give us a ring

Catharine Epson
+17 650 778 112
Mon - Fri, 11:00-22:00

Contact us